ez-sensor

Pri výmene kolies treba snímače znova naprogramovať (spárovať s autom).
To šlo len v autorizovanom servise.

Sme jedna z mála firiem s certifikátom TPMS-expert.
Toto dokážeme vyriešiť bez čakania a za prianizvé ceny.


Počas sezónneho prezúvania pneumatík sa majitelia vozidiel so zabudovaným TPMS stretávajú s tým, že po výmene pneumatík treba jednotlivé senzory v kolesách programovať na novo. Prípadne sa pri prehadzovaní senzor poškodí, treba čakať na objednanie a dodanie nového. To je možné iba v autorizovaných servisoch konkrétnej značky, kde sa často nestretnete s ústretovým prístupom. Samozrejme, ani lacné to nie je. My, ako jedna z mála firiem s certifikátom TPMS-expert, dokážeme toto vyriešiť na jednom mieste, bez zbytočného čakania a za priaznivé ceny.

Firma Schrader vyrába 52% z celosvetovej produkcie TPMS a pre ďalších 39% výrobcov systém TPMS vyrába, alebo dodáva podstatné časti týchto systémov. Schrader priniesol automobilovému priemyslu prvý programovateľný univerzálny TPMS senzor - EZ-sensor® s kovovým aj gumovým ventilom. My využívame prednosti práve tejto značky.

EZ-senzor môže byť programovaný priamo na kolese. Pri výmene kolies zima/leto sa dá jednoducho "naklonovať" podľa pôvodných TPMS senzorov bez nutnosti prepisovania riadiacej jednotky vozidla. Novo namontovaný EZ-senzor má rovnaký ID kód ako pôvodný senzor tlaku. Tým sa šetrí čas i peniaze. Ďalšou významnou výhodou je neobmedzený počet programovania a tým sa nestáva súčasťou konkrétneho vozidla. Ak vymeníte auto za nové a nechcete kupovať nové ventily, jednoducho ich preprogramujeme na iné vozidlo a spokojne jazdíte ďalej bez ďalších investícii.

Copyright © 2014 TlakvPneu.sk.